esmaspäev, 6. aprill 2009

Kuidas ma kevadeni jõudsin..

Nagu välgukiirusel on möödudnud tsipa üle 2e nädala minu viimasest täiendusest, kuid kui aus olla siis otsisin terve see aeg siia seda ilusat nartsisside pilti, päriselt kah!!
OK, ok, tegelt ei ole see lugu nii, vaid hoopis teisiti - lihtsalt mitte kui midagi pole mu elus toimunud, ühtegi intsidenti pole juhtunud mida oleks saanud siin välja elada.Tavaline töölooma päevakava..
Kui tagasi mõtlen neile kahele nädalale, siis ei meenu ka miskit mida peale kontoris vihastades veedetud aja teinud olen, lihtsalt ei meenu, seega pole olnudki muud.
Trenni ei jõudnud ka vahepeal päris mitu nädalat, aga see viga sai parandatud eile, kui hüppasin basseini ja tegin ühe kilomeetrise treti, peale mida lõõgastav mullivann ja saun, peale mida oli ikka kuradima hea olla. Rannahooaeg ju ikkagi läheneb ehmatava kiirusega, ikkagi juuni alguses juba:), kui just siinmaal piisavalt sooja enne ei anta. Ja nii pikka vahet enam trenniga ikka jätta ei tohi.
Samuti võtsin lõpuks ette miskit selle masendava hallusega ja masendusega mis mind tabanud oli - jõudsin üle aasta (ma kahtlustan sellist ajavahet?!) taas alustada solaariumi kuuriga, et natukenegi leevendada seda soojavaegust ja valget nahka. Ja enesetunne on taaskord paranenud sajaga. Ikka taas jõuan arusaamisele, et mu elu oleks ikka palju ilusam ja lillelisem mujal kui siin rõveda suusailmaga konnatiigis. Aga noh mis teha, thats life. Seega tuleb leida alternatiive, vähemalt hetkel, loodame et tulevik on ilusam.
Aga esimesed ilusad ilmad, nagu siin mõned ikka olnud on, ruulivad ikka täiega - läheks ainult kiiremini soojemaks. Kuigi ega see ei takista mind ju talvejopet/saapaid nurka juba viskamast.Ikka mõned head nädalad juba need unustatud, kuigi vahel annab ikka vali jäine tuul märku sellest, et suvi on ikkagi mägede taga. Jube hea oleks ikka otse saabastest hüpata rihmikutesse, liigutada varbaid päikese käes..Selleks puhuks on ka mul taaskord värskendatud jalanõude ja rõivaste osakonda, nagu mul neid juba poleks, yeah right..Ilusaid asju pole ju kunagi vähe:).

Aga nüüd väsisin ära mõtlemisest, mida teile siia kirjutada..seega järgmise korrani, loodan et enne seda ka midagi vahvat juhtub.

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

uu, ilusad lilled :) väga kevadine!
Maris