laupäev, 9. veebruar 2008

"Spordilaager"Hei hei..ja nii ma tagasi olengi. Esiteks õiendan kohe vana võla ja lilledest pilt on lisatud ka eelmisesse postitusse..

Ja nüüd siis olnud nädalast - nagu ma lootsin, oligi see puhkus suure algustähega, mis sest et kohati tegime nalja kui juba "spordilaagrist".

Midagi sellist pole ma pikka aega tundnud oma reisidel - tohutu nauding, rahulolu, meeletu lumi ja vapustavalt lahe seltskond. Hemsedal'i jõudmine võttis küll omajagu aega, aga see oli seda väärt.

Täpsemalt siis:
esmaspäev - saabumine Oslosse, sealt edasi ca 4 tundi bussiga sõitu, kõiki valdas tohutu väsimus, aga kohale jõudes oli see millegipärast pühitud, olenemata sellest et eesti aja järgi jõudsime sinna kell 2 öösel. Lund oli ikka NII palju, et lihtsalt vapustav. Nende veebi andmetel pea 2 m.
Näide hangest:


teisipäev - hommikul kohe laenutusse ja siis mäele. Mina olin siis võtnud nõuks, et seekord mitte mingeid suuski ja nii see läks, pealegi olin kaasa tassinud oma lumelauasaapad. Peale seda suundusin koos ühe teise lauduriga(meid oligi vaid 2 kogu seltskonnas, kes otsustasid laua kasuks) mäe kõrguselt teise tippu et sealt alustada laskumist. Ütleme nii, et esimene laskumine polnud paremate killast, aga alla ma sain, kuigi pool maad kõndides, kuna muidu oleksime viimasest liftist, mis koju viib, maha jäänud :). Aga üldjoontes jäin rahule.

kolmapäev - päev möödus loomulikult mäel ja alla sain juba kordi rohkem ning pool ajast seda juba täiega nautides.

neljapäev - taaskord terve päev mäel ning nauding ja rahulolu milline..

reede - siin andsin juba lihastele puhkust, kuna pärastlõunal algas pikk kodutee.
Ja rääkides lihastest, no lahe on teada saada ka selliste olemasolust, mida enne ei ole iial tundnud :)

Kahel õhtul sai käidud ka veel proovimas nn "night skiing" varianti ja see oli ka ilgelt fun.

Muu aeg möödus lihtsalt chillides, nagu üks õige puhkus ette näeb.

Ja nii see nädal siis oligi. Kokkuvõtvalt ei kahetse ma sekunditki, et asjad muretsetud said ning kaua ma mäelt enam eemal olla ei saa. Oeh..
Nii et kui kellegil teinekord mõni koht vaba setskonnas, andke märku.

Kui õnnestub ka kokku koguda teiste tehtud pilte, siis püüan mõningad veel olemasolevatele juurde lisada.


1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

Coool :) Homme ootan täpsemat reportaazhi!