pühapäev, 8. juuni 2008

Kvaliteetaeg..


Jah, olen olnud laisk kui purikas, pole pea 2 nädalat ridagi kirjutanud, aga ütleme ausalt, ega midagi põnevat pole ka toimunud. Olen lihtsalt endale aega leidnud - sõitnud maale esimesel võimalusel ja nautinud ilusaid ilmasid ning raamatuid üle pika aja.
Ega viimased nädalad ongi möödunud pigem kodu-töö-kodu. Tööl on olnud ka piisavalt tegemist, kuigi olin alustanud sissekandeid juba korduvalt, aga siia nad ei jõudnud, kuna lihtsalt polnud midagi tarka öelda.
Eelmine nädalavahetus sai taas üle mitme nädala kimatud maale ja nauditud ilma ja raamatukogu avarusi, kuna arvasin et nüüd on taas millegipärast aega lugeda. Samuti tutvusin oma taimede olukorraga, kõik kasvab ja ootan juba huviga valmimist. Basiilik igatahes erutab meeli juba oma lõhnaga. Päikest sai ka võetud :).
Järgnev töönädal läks kuidagi kiirelt, mis muidugi on hea aga samas nädala lõpuks olin tühjaks pigistatud ka energiast. Samuti sai käidud "Sex ja Linn" eelinastusel, mis üllatas mind positiivselt, kuna see isegi meeldis mulle, kuigi sarja ausataja ma väga polnud. Peale väsitavat nädalat käisime veel tüdrukutega õnnitlemas meie juunikuu sünnipäevalast, millest kujunes taaskord vahva õhtu. Järgmine kord sai siis ka juba paika pandud, nimelt ühe vahva õhtu näol minu maakohas chilli ja grilliga ning loodetavasti ka ujumisega. Vaatamata sellele et sain koju alles laupäeva öösel kell 3, olin hommikul äärmiselt erk ja vedasin end veel bussile, et sõita maale. Sellest sai üks kosutav jätk peole. Tegime emaga endale nimelt vaarika margaritat ning sukeldusin kiiku ja raamatu seltsi(mõnus jook, soe ilm, päike..). Vat see on kvaliteetaeg!
Krahmasin seekord endale kohe 2 raamatut, millest üks sai juba lõpu peale päevast lugemist ja teine ootab nüüd linnas voodiserval. Ega muud ma vist terve kuu nüüd teha ei saagi, kuna TV on hõivatud selle vastiku vastiku jalka poolt, grr.
Pean maninima, et olen avastanud enda jaoks lugemise peale kooli lõppu ning olen nende viimaste aastate jooksul lugenud rohkem kui kooliajal kokku.
Nüüd tuleb veel 4 päeva tööl vastu pidada ja siis kohe neljapäeval otse töölt taaskord maale. Reedel püüan olla töiselt asjalik nö mobiilselt ja jõuda oma kalli vennaraasu ülikooli lõpetamisele.
Pilte pole ka jõudnud tegema, õigem on vist öelda et pole viitsinud :).

Minge maale ja nautige seda stoilist rahu ning kvaliteetaega mis sealt veel võimalik leida on..

Kommentaare ei ole: