reede, 12. september 2008

Tervenemine

Kõik on uus septembrikuus.. Käes ongi sii sjuba sügis, kui vaadata välja aknast.
Aga minu sepetmber pole nii hästi alanud, kuna:
1. tööd on olnud ohtralt, kuna kaastöötaja puhkab
2. Lätis toimunud koolitus, kust naasesin koos 2 kaastöötajaga peaagu närvivapustusega
3. ja tagatipuks olen olnud ka terve nädala nüüd tõbine

nii et juhuu..

Ja kõigest siis pikemalt.

Tööl oli küll väike lootus, et äkki on natuke rahulikum kui üksi olen, aga teadagi mis lootus on. Nii et olen vehkinud siin igast asju teha, mis mõnesmõttes hea, kuna läheb aeg vähemalt kiirelt.
Lätis olin siis 5-6.september, sõitsin sinna üle pika aja bussiga, nimelt Hansabuss Business Line'ga. Väga vahva oli, sõit läks kiirelt, sai natuke veel töödki nokitsetud ja süüa anti ka. Muidu oli lätis koolitus, millest kujunes meie kolme, kes me käisime oma kontorist, õudusunenägu. Tegu oli üliagressiivse müügikoolitusega, et kuidas siis ideid ikka kreatiivsemalt kliendile maha müüa. Aga me eestlased ju aeglase loomuga ja mitte nii väga esinejad ka ning kui ikka paari minuti tagant tuli ideid tulistada ja neid presenteerida siis ajas närvi ikka mustaks küll. Seda enam tundsime kogu aeg et kõik on valesti ja oleme lihtsalt ikka nii lollid. Õnneks tagasitee kulges kiiremalt lennukiga.
Ning laupäeva õhtul tagasi jõudes oligi pingelangusest tõbi käes, terve pühapäeva olin pikali ja siiani pole veel tunne hea. Kuigi ilm oli Riias vs Tallinn ikka super, sooja ikka üle 20ne kraadi. Lõunanaabrite värk noh!
Terve see nädal olen end siis turgutanud sisse kallates liitrite viisi teed, teinud hunniku jalavanne, manustanud erinevaid ravimeid. Seis siis täna selline, et nohu on üle läinud, aga hiilib ligi mis minu puhul tavaline peale tatitõve, köha. Saaks sellest ka nüüd kuidagi ikka üle, siis juba inimese tunne peal.
Nädala sees käisime siis vanade heade klassiõdedega väljas. Proovisime üht megaarmsat Itaalia restorani, mis sisenendes jättis mulje kui väike kohalik köök, kus siis kõik mis tellida said oli letis näha ja asjadele/külalistele läheneti väga personaalselt. Saime tuttavaks nii "karmi ülemuse" kui ka ehtsa "mammaga". Õhtu lõppes peale veini ja pastat hoopiski Angelis maasikamargariitaga :).

Ja homme sõidan siis Berliini - Viva la vida - Coldplay'le..loodame et lastakse siis ikka puhata ka :)

Hoidke end!

Kommentaare ei ole: